Jak dbać o włosy latem ?

13:52

     Przygotowałam dla was post na temat:  "Jak dbać o włosy latem" :)
Zarówno latem jak i zimą trzeba dbać o włosy , bo włosy i paznokcie są "wizytówką" kobiety, lecz latem trzeba tą pielęgnacje trochę nasilić.
     Wiadomo włosy myjemy w zależności od potrzeb , jedni raz w tygodniu ,co drugi dzień albo codziennie.Niestety codziennie mycie włosów nie jest wcale takie dobre ponieważ włosy szybko się do tego przyzwyczajają i przede wszystkim wysuszają , ale wiem sama po sobie że niestety trzeba.
     Starajmy się przynajmniej raz w tygodniu zrobić naszym włosom dłuższy "kompres" z maski odżywczej lub nawilżającej. Jeżeli prostujecie włosy to starajcie się nie używać suszarki i prostownicy jedno po drugim.
     Przed prostowaniem należy użyć kosmetyku ochronnego przed wysoką temperaturą ALE NIE NA SUCHE WŁOSY ! Używanie tego kosmetyku na SUCHE WŁOSY A NASTĘPNIE PROSTOWANIE  jest dla nich SMAŻALNIĄ !  Należy również podcinać końce przynajmniej co pół roku.


  Polecam też prostowanie keratynowe włosów , ale o tym w kolejnym poście jak jesteście zainteresowane :)


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Prostowałam keratynowo włosy, na początku było super, dopóki włosy nie zaczeły odrastać i na czubku głowy zrobił się puch... szkoda kasy:)

    OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images