Przedszkole

13:46

Zachodząc w ciąże , rodząc dziecko wiemy , że nadejdzie ten czas ... Czas rozstania z dzieckiem. Pierwszy żłobek , przedszkole . Pamiętam jak odprowadziłam Ole pierwszy raz do żłobka , niby tylko dwie godziny , a ryczałam jak bóbr. Wiedziałam , że zaraz znów się zobaczymy , ale rozstanie się z moją córeczką było ogromnym przeżyciem.
Teraz nadszedł czas zapisu do przedszkola. To już poważniejszy etap. Dziecko bardziej rozumie co się dzieję wokół niego. Ola jest bardzo chętna pójść do przedszkola , cały czas to powtarza. Rusza rekrutacja , już ! Za pół roku pójdzie pierwszy raz do przedszkola . Pozna nowe koleżanki, kolegów . Będzie zdobywała nowe umiejętności. Dlatego wybór przedszkola , odpowiedniego przedszkola , był dla mnie ogromnie ważny. Chcę przede wszystkim , żeby moje dziecko sie tam dobrze czuło, aby Pani była zaangażowana w to co robi , a nie z przymusu(tyle się słyszy o tych dręczeniach dzieci ) < żeby było bezpieczne i miłe otoczenie dla dziecka. Mam nadzieję , że My wybraliśmy dobre przedszkole. Przekonamy sie o tym we wrześniu.

                                                                                                   MamaOlenki

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Będzie dobrze! :) trzeba być dobrej myśli
  Zapraszam do mnie kuczyniaczekpisze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamie na pewno jest ciężko się rozstać z maluchem na te kilka godzin :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czułam się tak źle jak wracałam do pracy i musiałam zostawiać synka z nianią ,pierwsza była kochana była to kobieta w średnim wieku i była w ciąży mały był przy niej radosny i się bawił gdy urodziła przyszła inna niania dodam że bardzo cięzko było mi tym osobą zaufać i dużo się nie pomyliłam druga pani mama trojga dzieci również przychodziła do nas na dwie godziny. pewnego dnia okazało się że mały panicznie się jej boi, zachodziłam w głowę co jest nie tak i doszłam do wniosku że biła moje dziecko !! poszłam na urlop i znalazłam nianie starszą pania ciepłą i uroczą kobietę dziecko bardzo ją lubiło teraz jestem w ciąży więc jestem w domu ale zostawienie dziecka pod opieką osób których nie znasz doprowadza do szaleństwa i nerwów.
  przedszkole to już coś innego dopiero mnie to czeka ,ale wierze że twoja niunia będzie zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images