Mama czy kobieta ?

03:26

Każda Kobieta chce być mamą , tulić swojego szkraba w ramionach , ale też każda mama chce być kobietą zadbaną , nie tylko w dresach i domowych kapciach .


Kobieta mamą
Prawie każda kobieta ma instynkt macierzyński i potrzebę pragnienia dziecka. Pielęgnować , troszczyć się o swojego aniołka.Leczyć rany . gdy trzeba , a innym razem śmiać się ,aż do łez . Ale czy każda kobieta wie czym to pachnie ?


Mama czy kobieta ?
Kiedy już macie swoje upragnione maleństwo to zaczynają się nocne wstawania , karmienie i przewijanie, bawienie.Wtedy mamy nie wychodzą z dresów. Niestety wiem sama po sobie , że nie zawsze jest czas i ochota na makijaż czy wyprostowanie włosów. Chodzicie wtedy bez fryzury , w związanych byle jak włosach .Mimo wszystko żadna kobieta nie żałuje bycia mamą :)


                                                                                                Mama Olenki

You Might Also Like

2 komentarze

  1. I tak każda (nie może jednak nie kazda) powie, że bycie mama jest najwspanialszym doświadczeniem na świecie. Co z tego ze teraz nie ma się czasu na makijaż czy fryzurę. Na te ważniejsze okazję ta chwile się znajdzie. A później czasu będzie dużo więcej jak i maluszek będzie większy. Według mnie makijaż nie jest rzeczą niezbędna. :)

    Pozdrawiam
    http://potworkowakraina.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. też jestem mamą Oleńki tylko już 13-letniej :)Jak córka była mała nie miałam w ogóle czasu dla siebie teraz to się zmieniło :)

    OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images