Pielęgnacja

05:05

Dobro dziecka dla mnie jak i dla każdej mamy jest najważniejsze. Dlatego od pierwszych chwil dbamy o nasze dzieciątka. Troszcząc się o nich , tuląc w swoich ramionach. Bardzo Ważnym elementem każdego bobasa jest kąpiel. Na początku wybraliśmy kosmetyki firmy Nivea Baby Sensitive , fajne. Delikatne, o miłym zapachu , ale małe pojemności. Około roku czasu zmieniliśmy kosmetyki do pielęgnacji na "zamienniki" różnych firm. Bambi , babydream , bobini .Niedawno miałam okazję wypróbować kosmetyków firmy Penaten. Dobra Niemiecka firma. Ola ciałko miała delikatne , mięciutkie nawet na drugi dzień. Szwagierka powiedziała mi że jest ich zamiennik . Jaki ?  Johnson's Baby. Nigdy nie kupowałam kosmetyków tej firmy , słyszałam że często uczulają. Stanęłam przed półką w sklepie ,a tam trzy rzędy tych kosmetyków  . Który ? Po czym to poznać ? Butelki żółte , białe . pomarańczowe, fioletowe ? Hmm , zapach ? Powącham, który najbardziej przypomina tamten z Penatenu. Ta nie , ta nie , taaaa , jest , znalałam.
Fioletowa butelka , zapach identyczny .Zakupione mleczko do ciała i żel do mycia ciała . Są super , sprawdzają sie , naprawdę . Mamy jeszcze szampon , wlosy sa po nim gladkie i miłe w dotyku , u nas to ważne bo Ola ma kręcone włosy .

                                                Firmę Johnson's Baby Fioletowa wersje
                                                           POlecam !

                                                                                                                   MamaOlenki

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Co prawda mam 15 lat, ale uwielbiam kosmetyki dla dzieci, ja również jeszcze nie miałam okazji próbować tych z Johnson's Baby :)

    http://dreamcom21.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja siostra, która ma obecnie cztery latka od dawna używa produktów tej firmy i bardzo je lubi :)
    oliivus.blogspot.com - klik

    OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images