Bezpieczne Przechowywanie

13:10

        Multum zabawek w każdym domu w , którym mieszka dziecko. W pokoju na półkach poukładane , ale gdzie reszta ? Drobne rzeczy dla , których nie ma miejsca na półkach , na widoku.
Samochodziki , garnuszki , klocuszki i reszta małych bibelotów.
   Dzisiaj wam przedstawiam małe porównanie przechowywania zabawek .
Pudełko , duże plastikowe pudło. Zamykane , utwardzone , nic nam nie "wyjdzie" bokiem . Bardzo duzo zabawek się mieści .Przede wszystkim bezpieczny dla dziecka .


Czy przechowywanie zabawek powinno być bezpieczne dla dziecka ?
Przede wszystkim dla dziecka.  Musi być usztywnione , tak , żeby nam nic go nie uszkodziło . Tak , żeby róg zabawki nam nie wyszedł przez materiał. W przypadku materiałowych pudełek/pojemników tak bywa , że zabawki psują nam pojemnik na zabawki.

Jako drugi przedstawiam wam właśnie kosz materiałowyKosz , ładny , wygodny , lekki. Dziecko może samo go przemieszczać . Wszystko dobrze , do czasu...
Aż nam się nie rozedrze , nie pęknie lub nam druty nie wyjdą . Tak było w naszym przypadku .

Sprzątałam zabawki po całym dniu zabaw , biegania oraz szaleństw . Wtedy zobaczyłam , że bok jest uszkodzony. Przez wystający drut !
Kosz od razu wylądował gdzie ? W koszu oczywiście , a jutro czeka nas zakup nowych pudełek , bo zabawki "nocują" luzem .

Moje wnioski ?
Tylko usztywniane pojemniki , systemy przechowywania zabawek oraz innych drobnostek w pokoju dziecięcym .


                                                                               Mama Olenki

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Bardzo fajne rozwiązania :) Na szczęście mam jeszcze trochę czasu żeby zagospodarować przestrzeń na zabawki :) Pozdrowienia

    http://mitt-nye-liv.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images