Wakacje

12:50


 Uuuu... nie było nas tu miesiąc i nie dlatego że nie było czasu , bo był . Po prostu z czystego lenistwa wakacyjnego . Pogoda była piękna więc , żal było nie korzystać . Lecz dzisiaj nie o tym, a mianowicie o Oli wakacjach .

Ola była na wakacjach u babci i dziadka , sama , bez rodziców. Pojechała z ciocią , była wielka radość . Cieszyła się bardzo , nawet słowem o mnie nie wspomniała , jak tylko dowiedziała się ,że mama po nią jedzie to był  płacz, że ona nie chce wracać . Było jej tam dobrze , babcia dbała , bawiła się , beztroskie wakacje.

Sama wiem bardzo dobrze , że wakacje na wsi są najlepsze jakie mogą być. Jeździłam z bratem co roku na wieś, na całe wakacje . Bieganie po dworze  całymi dniami , jabłka prosto z drzewa , owoce dookoła , znajomi . Granie w piłkę i picie mleka . Nie potrzebne były wyjazdy za granicę ani wielkie pieniądze. Odpusty były wielką atrakcją , radość za jakąś zabawkę . Dlatego , wiem że mojemu dziecku tego nie zabronię , tych beztroskich wakacji i wspomnień .


                                                                                      Mama Olenki

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images