Łap szczęście

23:58

Takich co potrafią narzekać na wszystko znam wielu . Narzekają , że im nie wychodzi , że za mało mają , za mało się dorobili , albo za dużo do zrobienia .


Użalać się jest najlepiej . Ale ile można ? Przestań! Przestań narzekać !  Doceniaj , zacznij cieszyć się każdą drobną rzeczą oraz dużymi sukcesami. Nie każdy może mieć grube miliony i wystawne domy. Niektórzy muszą być o "chudszym " portfelu , ale za to potrafią bardziej doceniać małe rzeczy.
Nie narzekaj na bałagan  tylko ciesz się , że masz gdzie ten bałagan robić - nie każdy ma takie szczęście. Męża przytul zamiast od rana krzyczeć . Dziecko takie nie uczesane biega z pokoju do pokoju z krzykiem. Więc zajmij je nową zabawą , użyj wyobraźni. Ty nie byłaś inna w dzieciństwie więc daj się wyszaleć i jemu.
Zacznij doceniać to co masz , bo czar może prysnąć jak bańka mydlana . Wtedy będzie za późno na docenianie . Wtedy tylko wspomnienia jak było cudownie. Chłoń jak gąbka wodę nowe dni , które masz okazję wykorzystać . Bo inaczej połowa życia ci ucieknie na narzekanie i zamartwianie się .
 
                                                                        MamaOlenki

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Blog oczywiście dodany do zakładki "obserwujemy".
  Świetne zdjęcia ;)
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas ;)
  www.kolorowe-usta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka urocza mała :) śliczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images