Pokój

13:35

 Pokój dziecięcy  to chyba nieskończone zmiany dla rodziców. Zwłaszcza dla mamy , która ciągle coś tam udoskonala , zmienia , przestawia , bo tak może będzie lepiej

W Oli pokoju zaszły zmiany , na lepsze. Pozbyliśmy się starej meblościanki , która zajmowała połowę pokoiku . Nie mamy wielkiego pola do popisu , dlatego zastąpiliśmy ją zwykłą komoda . Pomieściło się wszystko a góra została na razie zagospodarowana na książki i bibeloty. Przeniosą się one z czasem na nasze półki , które są w trakcie realizacji. 
 
Zamiast wielkiego łóżka , które do tej pory stało w pokoiku , są materacyki w zastępstwie , a będzie łóżko DIY  , które już do nas jedzie . A wszystko to małym kosztem zmienione . Meblościanka udała się sprzedać i jest w zamian komoda . W zamian wersalki będzie materac na nowe łóżko (stelaż już jest ). Brakowało nam lampki w pokoju dziecięcym . Oglądałam bardzo wiele rodzai lampek , lecz ceny na które nie mogę sobie pozwolić mnie stopowały. Dlatego wpadłam na pomysł , a może by tak lampeczki ? Tak , takie na choinkę . Lecz nie są one takie zwykłe lampeczki kolorowe tylko ozdobne gwiazdki . Dają ładne lekkie światło , a przy okazji ładnie wyglądają . Puste ściany udało mi się zamaskować plakatami. Lecz nie kupiłam ich , a wydrukowałam ,ładne , dziecięce plakaty . Zaoszczędziłam w ten sposób trochę pieniędzy oraz zmodyfikowałam nasze akcesoria . A wszystkie drobne zabawki schowałam do dużej drewnianej skrzyni .


Przecież metamorfoza nie musi nas kosztować fortunę

                                                                                               MamaOlenki
You Might Also Like

4 komentarze

 1. Osobiście wolałabym te kartki z napisami włożyć w ramkę, wyglądałyby bardziej estetycznie i efektownie.
  Bo ogólnie bardzo podobają mi się takie gadżety na ścianie.

  Pokoik fajny i super ten hamak albo to huśtawka :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ramki bedą , a tymczasowo wiszą tak :)
   hamak z biedronki :)

   Usuń
 2. Skąd te plakaty?? Są świetne! :)

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images