Projekt salon cz.1

08:29

            
 

Mieszkanie mamy już od ponad 3 lat , od pierwszego dnia powoli je upiększaliśmy . Tylko po to , żeby było takie nasze , przytulne .
  Każdy mówił przecież dało się mieszkać , ale czy ktoś chciałby mieszkać w mieszkaniu , które w ogóle mu się nie podoba ? No właśnie :)
  Nie ma wielkiej willi czy apartamentu dwupoziomowego . Jest zwykłe 40 m2 mieszkania z dwoma pokojami , kuchnią ,łazienką oraz przedpokój .
Jak w każdym domu salon jest naszą wizytówką . Wszystkich gości przyjmujemy właśnie w nim . Z rodziną spędzamy czasu najwięcej w salonie , odpoczywamy też w nim . Dlatego musi być ładnie , przytulnie , rodzinnie.
  Przed nami jeszcze malowanie i dokupienie paru drobiazgów m.in. lampa , komoda dodatki. Lecz już dziś pokażę wam nasz nowy nabytek , mebel , najważniejszy w salonie.
Narożnik . Bo w salonie musi być miejsce do siedzenia , słuchania opowiadań dziecka , picia kawy w miłym towarzystwie .
Zbieraliśmy się do kupienia narożnika już bardzo długo . Szukaliśmy okazji , żeby był on w naszym stylu. Nadarzyła się okazja jak otworzyli u nas w mieście Agata meble .Po pierwsze okazje cenowe , po drugie przeogromny wybór . No właśnie , tu robił się problem. Za duży ten wybór , kolorowe , szare , białe ,niebieskie , duże , małe , szerokie ...
Ooo matko zwariować można . Szukaliśmy go dwa dni , na spokojnie , nie pochopnie . Pierwszego dnia obeszliśmy cały sklep , każdy  obejrzeliśmy dwa razy , w domu wybraliśmy nasze typy . Na drugi dzień pojechaliśmy kupić . Wiedziałam , że musi być z pojemną skrzynią na pościel , szary musi być i wygodny. Trafiłam nawet więcej niż chciałam .
 Nasz narożnik elegancki i nowoczesny , praktyczny . Posiada dwie skrzynie na pościel . Mega wygodny i duży po rozłożeniu .
Oto on :
Wiem , że to jest jeden z najlepszych zakupów jaki mogliśmy zrobić .
          
                                  
narożnik- agata meble
                                                                                            MamaOlenki

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images