Szafa rodzica , a dziecka

09:06


    Kiedy zostajesz rodzicem TY schodzisz na dalszy plan . Twoje potrzeby zakupowe już nie są      niezbędne .
Nowe szpilki czy bluzka odchodzą w zapomnienie . Teraz czas mody dziecięcej .      Wchodzisz do wielkiego sklepu handlowego , sklep obok sklepu . Miliony światełek migoczących , które mają zachęcić klienta do wejścia. Ubrania , dodatki , buty wszystko co chcesz . Do wyboru do koloru . W każdej witrynie sklepowej wiszą informacje o promocjach , obniżkach. Przyszłaś w ogóle do tego CH z zamiarem kupienia sobie czegoś nowego , bo ile można chodzić w rozciągniętym T-shircie czy wytartych dresach .
Więc wchodzisz do pierwszego sklepu ,w którym jak we wszystkich podział jest na damskie , męskie i dziecięce. Oglądasz te ubrania , nic nie wpadło ci w oko  . Zbliżasz się do działu , gdzie piękne kolory  przyciągają wzrok i przepadasz . Kupujesz w dziale dziecięcym całą reklamówkę .
Idziesz szukać dalej czegoś DLA SIEBIE .
  W kolejnym to samo , a w następnym nawet dla męża coś znalazłaś . Mija tak twój czas zakupów i wychodzisz z tego zgiełku ludzi.
   Jedziesz do domu uśmiechnięta , że zakupy się udały . Rozpakowujesz zakupy w domu i wtedy okazuje się ,że kupiłaś sobie bluzkę , mężowi spodnie i bluzę , a dla dziecka dwie reklamówki ubrań .
 Szafa dziecka i tak pęka w szwach , ale i tak kupujesz nawet większe .
Tak się staje kiedy zostajesz rodzicem . Zakupy wtedy bardzo cieszą , ale już nie dla siebie tylko dla dziecka.

                                                                                      MamaOlenki

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Ale trzeba przyznać, że w sklepach dla dzieciaków, coraz więcej uroczych ubranek :)

  a little CUP of ART - ilustracje, moda, kultura, sztuka

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd ja to znam...
  Ostatnio właśnie byliśmy na zakupach dla mnie bo już nie mam się w co ubrać no i wyszło jak zwykle... Alek szafa pełna a ja kupiłam 1 bluzkę za 9.99 ...
  www.kolorowe-usta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images